Ceník

Styling

Krásná v každé velikosti (varianta i pro muže)

Pomohu vám najít váš styl a protřídím s vámi váš šatník, kde projdu kousek po kousku z vaší skříně a zvolím, které oblečení ponechat, vyřadit nebo upravit, aby sedělo Vaší postavě a osobě.

Sestavím vhodné varianty jak jednotlivé kousky kombinovat, poradím, co doplnit, zajdu s vámi na nákupy nebo nákupy zajistím sama.

Cena 8 490 Kč

(V případě, že za Vámi pojedu mimo Prahu, domluvily bychom se na proplacení cestovních nákladů.)

Spolupráce se mnou nekončí tím, že doplním váš šatník, následně mi můžete posílat foto z kabinky a radit se se mnou o nákupech, dále také poradím, jak se starat o váš šatník, jak pečovat o oblečení.


Styling

Nákupy se stylistkou (také ve variantě online)

Vyrazit na nákupy se stylistkou? To je luxusní zážitek. Se mnou si nákupy užijete maximálně. Předem se domluvíme, co Vám v šatníků chybí a vytipuji za Vás, kde Vaše vysněné kousky najdeme.

Někdy se stane, že v kamenných obchodech nevybereme přesně to, co Vám sedne, proto nabízím variantu, že Vám vyberu, objednám, zaplatíte, vyzkoušíte a ponecháte, co Vám sedne.

Cena 1 500 Kč za hodinu


Terapie

JIH®

Pročištění metodou JIH© je rychlé a nebolestivé. Při terapii pracuji tzv. emočním naciťováním. Jako terapeut jsem neutrální k tomu, co cítíte, a díky tomu mohu plně vnímat vaši energii i to, kde je zastavená.

Po terapii se vaše energie vrací do nastavení, jako byste se znovu narodili a vy můžete začít vědomě tvořit svůj život.

Cena 2 000 Kč


Kurz

Škola života, hojnosti a lidství

Desetiměsíční cesta s pravidelným setkáním jednou měsíčně (online), na které projdeme 10 základních oblastí vašeho života. Vnímání sebe sama, vztahy s okolím, práci, zdraví, peníze a další. Poznáte své postoje a motivace. Pochopíte, proč některé situace prožíváte nebo se Vám v životě opakuji a nastavíte si nové životní záměry.

Vaše energie se v každé oblasti obnoví do svého plného potenciálu.

Vstupní poplatek 3 000 Kč
Každé setkání 1 500 Kč (cena za lekci)

Začínáme ve sobotu 25.3.2022 v 18:00 na společném zoom vysílání.


Kurz

Jak si zorganizovat šatnu

Chcete mít přehled ve skříni? Vědět, jak efektivně oblečení skládat? Mít v šatně jen nositelné oblečeni, které Vám bude dělat radost? Tak právě pro Vás je určený tento kurz.

Naučím Vás:

  • Jak si šatnu rozdělit do zón
  • Jak mít v oblečení přehled
  • Co a jak si uspořádat

Cena  1 200 Kč


Balíček

Gentleman pro muže

Obsahuje konzultaci, protřídění šatníku, nákupy (můžou být osobně za přítomnosti Vás nebo také asistovaně, kde nebudete muset se mnou chodit po obchodech).

Cena 5 500 Kč

Online nákupy

Někdy se stane, že v kamenných obchodech nevybereme přesně to, co Vám sedne, proto nabízím variantu, že Vám vyberu, objednám, zaplatíte, vyzkoušíte, ponecháte, co Vám sedne a já za Vás osobně zboží vrátím.

Cena 3 000 Kč

Každý jsme individuální a máme své potřeby, nabídku mých služeb můžete využít v různých variantách, kde přizpůsobím i cenu.

Protože jsme bohyněmi ve všech svých velikostech.

Buďte autentické a noste sama sebe.