Ceník

Klub

Obleč svoji duši

V tomto klubu ode mě získáte skvělé rady např. jak obléknout vaši postavu, jak pečovat o oblečení a mnoho dalších stylistických tipů. Tak se neváhejte přihlásit.

Cena 450 Kč měsíčně


Ebook

Jak si uspořádat šatnu

Chcete mít přehled ve skříni? Vědět, jak efektivně oblečení skládat? Mít v šatně jen nositelné oblečeni, které Vám bude dělat radost? Tak právě pro vás je určený tento ebook.

Naučím Vás:

  • Jak si šatnu rozdělit do zón
  • Jak mít v oblečení přehled
  • Co a jak si uspořádat

Cena  1 500 Kč


Styling

Nákupy se stylistkou (osobně či online)

Vyrazit na nákupy se stylistkou? To je luxusní zážitek. Se mnou si nákupy užijete maximálně. Předem se domluvíme, co vám v šatníku chybí a vytipuji za vás, kde vaše vysněné kousky najdeme.

Nejste z Prahy? Nabízím i možnost nákupů online, kde vyrazíte do obchodu a budeme společně konzultovat Vaše nákupy.

Cena 1 500 Kč za hodinu


Terapie

Fashion terapie metodou JIH®

Najdeme vaše bloky, které Vám brání se cítit krásně a sexy, srovnáme váš postoj k sobě a módě, abyste si mohli naplno užívat svoje sebevědomí.

Cena 2 000 Kč


Konzultace

šatníku

Společně projdeme váš šatník a zaměříme se na preferované kousky, u kterých si nejste jistí, zda mají místo ve vaší šatně, protřídíme a vyřadíme, co už k Vám nesedí.

Cena  5 000 Kč za 3 hodiny, každá další hodina 1000 Kč navíc


Luxusní konzultace

šatníku

Projdete se mnou vstupní terapií a konzultací Vašeho stylu, protřídíme společně váš šatník, kde projdeme kousek po kousku z vaší skříně a zvolíme, které oblečení ponechat, vyřadit nebo upravit, aby sedělo Vaší postavě a osobě.

Sestavíme vhodné varianty, jak jednotlivé kousky kombinovat a poradím, co doplnit.

Cena  10 000 Kč


Styling

Krásná v každé velikosti (varianta i pro muže)

Pomohu vám najít váš styl a protřídím s vámi váš šatník, kde projdu kousek po kousku z vaší skříně a zvolím, které oblečení ponechat, vyřadit nebo upravit, aby sedělo Vaší postavě a osobě.

Sestavím vhodné varianty jak jednotlivé kousky kombinovat, poradím, co doplnit, zajdu s vámi na nákupy nebo nákupy zajistím sama.

Cena 8 490 Kč

(V případě, že za Vámi pojedu mimo Prahu, domluvily bychom se na proplacení cestovních nákladů.)

Spolupráce se mnou nekončí tím, že doplním váš šatník, následně mi můžete posílat foto z kabinky a radit se se mnou o nákupech, dále také poradím, jak se starat o váš šatník, jak pečovat o oblečení.


Kurz

Škola života, hojnosti a lidství

Desetiměsíční cesta s pravidelným setkáním jednou měsíčně (online), na které projdeme 10 základních oblastí vašeho života. Vnímání sebe sama, vztahy s okolím, práci, zdraví, peníze a další. Poznáte své postoje a motivace. Pochopíte, proč některé situace prožíváte nebo se Vám v životě opakuji a nastavíte si nové životní záměry.

Vaše energie se v každé oblasti obnoví do svého plného potenciálu.

Vstupní poplatek 3 000 Kč
Každé setkání 1 500 Kč (cena za lekci)

Začínáme ve sobotu 25.3.2022 v 18:00 na společném zoom vysílání.


Kurz

Jak si uspořádat šatnu

Chcete mít přehled ve skříni? Vědět, jak efektivně oblečení skládat? Mít v šatně jen nositelné oblečeni, které Vám bude dělat radost? Tak právě pro Vás je určený tento kurz.

Naučím Vás:

  • Jak si šatnu rozdělit do zón
  • Jak mít v oblečení přehled
  • Co a jak si uspořádat

Cena  1 200 Kč


Balíček

Gentleman pro muže

Obsahuje konzultaci, protřídění šatníku, nákupy (můžou být osobně za přítomnosti Vás nebo také asistovaně, kde nebudete muset se mnou chodit po obchodech).

Cena 5 500 Kč

Online nákupy

Někdy se stane, že v kamenných obchodech nevybereme přesně to, co Vám sedne, proto nabízím variantu, že Vám vyberu, objednám, zaplatíte, vyzkoušíte, ponecháte, co Vám sedne a já za Vás osobně zboží vrátím.

Cena 3 000 Kč

Každý jsme individuální a máme své potřeby, nabídku mých služeb můžete využít v různých variantách, kde přizpůsobím i cenu.

Protože jsme bohyněmi ve všech svých velikostech.

Buďte autentické a noste sama sebe.